Loading...

1. Jak zakupić lekcje, którymi jestem zainteresowany?

Wystarczy wybrać rodzaj lekcji i skontaktować się z nami mailowo lub telefonicznie w celu ustalenia terminu zajęć. Wtedy również otrzymasz dodatkowe informacje o tym, jak wyglądają zajęcia oraz opracujemy wspólny plan działania. Proces zapłaty za lekcje jest bardzo wygodny i intuicyjny, przypomina standardowe zakupy w sklepie internetowym. Po kliknięciu wybranej lekcji/pakietu i opłaceniu otrzymasz mailem link z materiałami i dostępem do lekcji.

2. Czy zakupiony pakiet 8 lub 12 lekcji muszę wykorzystać w miesiąc?

Nie. Wspólnie ustalamy, w jakim dniu będą odbywać się lekcje i jak często będziemy się spotykać. W przypadku wcześniej zgłoszonych nieobecności/wyjazdów/urlopów lekcje również nie przepadają. Np. Wykupiony pakiet 8 lekcji przy lekcjach 1 raz w tygodniu to aż dwa miesiące nauki.

3. Czy po wykupieniu większej ilości lekcji, lekcja przepadnie, jeśli w dniu lekcji nie będę obecny?

Jeśli nieobecność będzie zgłoszona odpowiednio wcześniej, tzn. zgodnie z regulaminem - co najmniej 4 godziny przed rozpoczęciem lekcji – zajęcia nie przepadną. Odrobimy ją w innym ustalonym terminie. W przypadku dłuższej nieobecności np. urlopu/wyjazdu należy zgłosić nieobecność na ostatniej odbywającej się przed wyjazdem lekcji. Podkreślamy jednak, że w nauce języka bardzo ważna jest regularność.

4. Czy muszę zapłacić przed lekcją?

Opłatę za lekcję należy uiścić przed zajęciami. Taka forma opłaty za lekcję ma na celu sprawną organizację i umożliwienie przygotowania się do zajęć. Zaraz po opłaceniu lekcji lektor przesyła komplet niezbędnych materiałów oraz link do spotkania.

5. Czy w Zajączek Uczy są promocje? Jak się o nich dowiem?

Wszystkie aktualne informacje o promocjach i dodatkowych opcjach zajęć umieszczamy na bieżąco na naszym profilu na Facebooku, a także na stronie internetowej. Jeżeli jesteś naszym uczniem, otrzymasz również wiadomość mailową z informacją o promocjach. Dla stałych uczniów regularnie przygotowujemy dodatkowe promocje/rabaty cenowe.

6. Jak opłacić lekcje? Czy mogę dokonać płatności w innej walucie i z zagranicy?

Proponujemy łatwą w obsłudze i bezpieczną płatność online za pośrednictwem strony Zajączek Uczy. Jest tam możliwość płatności przez Przelewy24 lub PayPal. Można płacić z dowolnego miejsca na świecie i w dowolnej walucie. Sposób płatności krok po kroku znajdziesz w zakładce u dołu strony „Jak dokonać płatności” oraz „Jak dokonać płatności z zagranicy”.

7. Czy mogę skontaktować się z lektorem telefonicznie przed zakupieniem lekcji?

Oczywiście, zapraszamy do kontaktu. Możesz zadzwonić do nas pod numer 536-023-334 lub wysłać maila ze swoim numerem, a na pewno oddzwonimy. Możesz również skorzystać z formularza kontaktowego, który znajdziesz na stronie w zakładce „KONTAKT”. Nasi lektorzy chętnie opowiedzą o lekcjach, ich przebiegu, a także wysłuchają, czego oczekujesz od zajęć, aby opracować optymalny plan nauki.

8. Czy lekcje języka online nadają się dla przedszkolaka?

Lekcje online sprawdzają się świetnie również dla najmłodszych. Mamy sporą grupę przedszkolaków, które biorą udział w indywidualnych zajęciach przed kamerką i dają sobie radę bez rodziców. Z lekką pomocą w zakresie wydrukowania i przygotowania na stoliczku przed przedszkolakiem ułożonych materiałów, kredek, czegoś do pisania, ewentualnie czasami wycięcia niektórych elementów przedszkolaki poradzą sobie doskonale.

9. Czy w Zajączek Uczy mogę przygotować się do egzaminów?

Nasi lektorzy przygotują Cię również do zdania matury na każdym poziomie, do Goethe Zertifikat, a także do egzaminu ósmoklasisty. Przygotujemy odpowiednie materiały i opracujemy system nauki, abyś spokojnie i bez problemu podszedł do egzaminów.

10. W jakich językach specjalistycznych może pomóc Zajączek Uczy?

Rozszerzyliśmy naszą ofertę językową o język prawniczy, medyczny i informatyczny. Jeżeli pracujesz w jednej z tych branż lub chcesz związać z danym kierunkiem swoją przyszłość, nie ma lepszego sposobu jak skorzystać z naszej oferty i podnieść swoje kompetencje językowe podczas indywidualnie opracowanych lekcji.