Loading...

Zajączek Uczy – jak to się zaczęło?

Zanim rozpoczniesz naukę z nami, chętnie opowiemy krótko o powstaniu projektu „Zajączek Uczy”. Ponad 12 lat doświadczenia naszego zespołu oraz nieograniczona niczym pasja do języków obcych była idealnym połączeniem, aby stworzyć coś zupełnie innego i móc dzielić się wiedzą oraz umiejętnościami. W marcu 2021 roku rozpoczęliśmy innowacyjne nauczanie języka niemieckiego, kierując swoją ofertę do różnych grup wiekowych. Opracowanie uniwersalnego programu sprawiło, że nasze lekcje języka niemieckiego online doceniają zarówno dzieci, młodzież, dorośli, jak i osoby starsze. Mamy całkowitą pewność, że nauka języka jest dobra w każdym wieku, jeżeli sięgnie się po profesjonalne narzędzia i otworzy na pasję poszerzania horyzontów. Nasz zespół doświadczonych lektorów pozwoli w łatwy i przyjemny sposób rozpocząć przygodę z językiem niemieckim.

Charakterystyka zajęć z Zajączek Uczy

Nasze nieszablonowe, kreatywne i porywające lekcje języka niemieckiego pozwalają na szybką naukę i zyskanie realnych umiejętności wykorzystywania języka w praktyce. Uczymy i budujemy pewność siebie do korzystania ze zdobytych umiejętności językowych. W projekcie „Zajączek Uczy” nie trzymamy się schematów, a wdrażamy system skutecznego nauczania języka obcego, eliminując zbędne schematy, które nie wpływają na jakość nauki języka.

Nasze lekcje niemieckiego online prowadzone są z myślą o tym, aby kursanci mogli swobodnie porozumiewać się w języku niemieckim w krajach niemieckojęzycznych i poradzili sobie z czekającymi na nich egzaminami. Swobodna mowa oraz bezproblemowe rozumienie języka to jedyny sposób na zdobycie pewności siebie i wcielenie wiedzy w praktykę.

Wypracowaliśmy taki system nauki, który sprawia, że zajęcia online z języka niemieckiego staną się Twoim hobby, a nie przykrym obowiązkiem. Zarażamy optymizmem, pasją, przemycając jednocześnie ogrom użytecznej wiedzy.

Praktyczna wiedza i łatwość porozumiewania

Ilu kursantów tyle powodów do nauki języka obcego, różnych motywacji i celów. Nasi doświadczeni lektorzy są gotowi na każde wyzwanie i potrafią opracować najlepszy system nauki względem indywidualnych potrzeb kursanta. Zarówno kompleksowe przygotowanie do egzaminów, jak i wyjazd zawodowy czy studia za granicą. Rozumiemy, czego potrzebujesz i przygotujemy dla Ciebie ofertę do praktycznej nauki języka niemieckiego.

Jak przyda Ci się język niemiecki w życiu codziennym? Nauka języka niemieckiego, a dodatkowo języka branżowego pozwoli podnieść kwalifikacje zawodowe, zwiększając Twoją wartość na konkurencyjnym rynku pracy. Problemy z egzaminami językowymi, maturą czy pozytywnym ukończeniem przedmiotu? Zajączek Uczy ma na to wiele sposobów, a dzięki niezwykle ciekawym i atrakcyjnym lekcjom nawet nie zauważysz, kiedy język niemiecki będzie dla Ciebie naturalną umiejętnością.