Loading...

Lekcje niemieckiego

Aktywne filtry

Lekcje języka niemieckiego online

Czy nauka języka niemieckiego musi być żmudnym, pełnym wyrzeczeń i do tego nudnym procesem? Absolutnie nie! Korepetycje w Zajączek Uczy są prowadzone w niestandardowy sposób, sprawiając, że nauka języka niemieckiego staje się prawdziwą przyjemnością. Różnego rodzaju ćwiczenia pomagają rozwinąć umiejętności naszych uczniów w sposób długotrwały, a przy tym pozostawić miłe i pozytywne wspomnienia.

Taki schemat działania pozwala na osiągnięcie świetnych rezultatów, ponieważ za całym projektem korepetycji stoją osoby z pasją i latami doświadczenia. Różnorodność ćwiczeń podczas lekcji sprawia, że nasi uczniowi czują się zaabsorbowani nauką przez cały czas trwania lekcji. Nie ma miejsca tutaj na nudę!

Co więcej, jak potwierdzają rozmowy z naszymi kursantami, lekcje przynoszą im satysfakcję i niezbędną motywację do działania. Pomagają skutecznie rozwinąć zdolności językowe, zarówno w szkole, jak i w pracy. A to co nas cieszy najbardziej, to fakt, iż lekcje nie są traktowane jako coś pod przymusem, a jako miły i dobrze wykorzystany czas w ciągu tygodniu.

 

Niemiecki dla dzieci

Oferujemy bezstresowe poznanie i rozwinięcie umiejętności językowych wśród dzieci. Co ważne, mówimy po niemiecku już na pierwszej lekcji, aby dziecko nie bało się wypowiadać, nawet jeżeli zdarzają się pomyłki. Śmiałość w kwestii mówienia przekłada się pozytywnie na całokształt nauki.

Dodatkowo, najmłodsi mają wsparcie w małym pluszaku, który wspiera swoją obecnością już od pierwszych zajęć. Co ważne, wszystkie materiały w cenie lekcji sami przesyłamy do ucznia, tym samym nie ponoszą Państwo dodatkowych kosztów związanych z zakupem podręczników.

Naszym celem jest, aby zajęcia sprawiały przyjemność najmłodszym i przynosiły przede wszystkim oczekiwane rezultaty, dlatego nie prowadzimy systemu ocen, który faworyzuje jedne dzieci, kosztem innych. Każdy przyswaja wiedzę w inny sposób, dlatego na początku zajęć poznajemy predyspozycje językowe Państwa pociech. Dzięki temu jesteśmy w stanie opracować najlepszą strategię działania. Jedna godzina zajęć to 60 minut ćwiczeń, zabaw językowych i innych aktywności, które łączą wiedzę, z mile spędzonym czasem. Jeżeli uważają Państwo, że dziecku będzie najlepiej uczyć się wspólnie z innymi dziećmi, to oferujemy możliwość nauki w grupie do 6 osób.

 

Niemiecki dla początkujących

W naszej ofercie znajdą Państwo również lekcje niemieckiego dla początkujących. Skupiamy się na szukaniu pozytywów, a nie sztywnych ramach, dlatego nie mamy systemu oceniania. Rezultaty ćwiczeń przeprowadzanych na zajęciach widać już po pierwszym spotkaniu. Posiadamy odpowiednio doświadczonych korepetytorów języka niemieckiego i kompetencje, aby zachować odpowiednie proporcje w ćwiczeniach.

Na początku opracowujemy indywidualny tok zajęć, aby jak najlepiej dopasować tematykę i zagadnienia językowe pod indywidualne potrzeby danego ucznia. Rozumiemy, że niektóre osoby lubią przeczytać sobie na spokojnie w wolnej chwili materiały z zajęć, dlatego udostępniamy je do wglądu zarówno przed, jak i po zajęciach. Co więcej, taka wiedza nie powinna być tymczasowa, dlatego dostęp do materiałów mają Państwo nawet po zakończeniu zajęć.

Korepetycje są prowadzone w luźnej atmosferze, ale to nie oznacza, że nie stawiamy sobie konkretnych celów. Naszym celem jest sprawić, aby nauka języka niemieckiego przynosiła Państwu oczekiwane efekty, a przy tym sprawiała satysfakcję i radość.

 

Niemiecki dla średniozaawansowanych

Skupiamy się na tym, by zajęcia z języka niemieckiego dla średniozaawansowanych dopasowane były do wiedzy konkretnej osoby. Podczas zajęć zakres poruszanych treści mieści się w zakresie poziomu B2. Oznacza to, iż dążymy razem do nabycia takich kompetencji językowych, aby uczeń mógł swobodnie, bez problemu zrozumieć i rozmawiać z osobą, której językiem ojczystym jest język niemiecki.

Umiejętności nabyte podczas zajęć w Zajączek Uczy pozwalają również na bezstresowe wykonywanie innych czynności dnia codziennego, podczas których wymagana jest znajomość języka niemieckiego, jak chociażby czytanie książek i prasy, oglądanie telewizji, filmów, seriali, czy też bezstresowy wyjazd na wycieczkę lub wakacje do kraju niemieckojęzycznego. Efekty widoczne są szybko i są długotrwałe, ponieważ posiadamy wieloletnie doświadczenie oraz grono zadowolonych osób, których opinia jest dla nas bardzo ważna.

 

Niemiecki dla zaawansowanych

Lekcje niemieckiego dla zaawansowanych są dostosowane do poziomu C1/C2. Oznacza to płynne porozumiewanie się w języku niemieckim, nawet w tematach specjalistycznych i wymagających abstrakcyjnego myślenia oraz użycia zwrotów charakterystycznych dla danego języka. Wiemy jak ważne jest dopracowanie najmniejszych detali językowych, dlatego dostosowujemy i odpowiednio podnosimy trudność i złożoność ćwiczeń poruszanych na lekcjach.

 

Niemiecki dla maturzystów

Posiadamy odpowiednie doświadczenie i wiedzę, jak skutecznie przygotować do matury z języka niemieckiego zarówno na poziomie podstawowym, jak i rozszerzonym. Maturzyści mają bardzo dużo zajęć, a także muszą przechowywać mnóstwo różnego rodzaju książek, dlatego zadbaliśmy o efektywną formę zajęć. Zajęcia dla maturzystów w Zajączek Uczy odbywają się w formie on-line, bardzo proste połączenie dzięki Google Meets, dodatkowo w ramach zajęć oferujemy dostępność cyfrową do materiałów, z których korzystamy podczas lekcji. Materiały są udostępniane również po zakończeniu kursu.

Nie musimy potwierdzać naszych kompetencji wymyślnymi określeniami. Zadowolone osoby, przysyłające podziękowania i zdjęcia wyśmienitych wyników z matury, robią to za nas zdecydowanie lepiej i są żywym dowodem potwierdzającym naszą skuteczność w nauczaniu języka niemieckiego.

 

Niemiecki dla studentów

Posiadanie umiejętności praktycznych z języka obcego jest bardzo przydatne. Dla osób, które kiedyś uczyły się języka niemieckiego, ale nie pamiętają zbyt wiele lub chcących polepszyć swoje wyniki z lektoratu podczas studiów. Będąc studentem mamy dla Ciebie również możliwość rozpoczęcia nauki języka niemieckiego od podstaw.

Szanując czas, którego na studiach nie zawsze jest pod dostatkiem, oferujemy zajęcia w formie spotkań zdalnych. Dodatkowym plusem takiej formy zajęć, jest szeroki dostęp do materiałów omawianych na zajęciach, do których dostęp jest możliwy również po zakończeniu kursu.

Plan działania naszych spotkań, jest ustalany już na samym początku. Atrakcyjną opcją, dla osób chcących uczyć się wspólnie, są lekcje grupowe (do 6 osób w grupie). Jedna lekcja to aż 60 minut nauki i efekt, które przerasta oczekiwania.

 

Przygotowanie do Goethe Zertifikat

Przygotowujemy do egzaminów Goethe Zertifikat od poziomu A1 do poziomu C2, zwracając szczególną uwagę na takie elementy języka niemieckiego jak poprawna i biegła mowa, umiejętność pisania zgodnie z zasadami gramatyki, czytanie ze zrozumieniem oraz słuchanie. Znamy specyfikę egzaminu, dlatego nie posiadamy górnego limitu godzin zajęć, w jakich mogą Państwo uczestniczyć.

Całość ćwiczeń jest przeprowadzana online. Pozwala nam to przede wszystkim na bezproblemowe przesyłanie potrzebnych materiałów (i ich przeglądanie zarówno przed zajęciami, jak i po nich, a nawet po zakończeniu lekcji). Aby całość zajęć przebiegła w możliwe najbardziej efektywny sposób, na początku przygotowujemy konkretny plan, dzięki któremu umiejętności naszych uczniów są skutecznie rozwijane i utrwalane.

 

Niemiecki branżowy/specjalistyczny

Dlaczego lekcje w Zajączek Uczy działają? Ponieważ skupiamy się na elementach mających realny wpływ na naukę. W kwestii języka niemieckiego specjalistycznego, trzeba znać z niemal chirurgiczną precyzją różnego rodzaju zależności, często niedające się przełożyć na inny język, bez utraty pierwotnego znaczenia.

Materiały, które udostępniamy w ramach lekcji, można we własnym tempie przeglądać również poza godzinami zajęć i co więcej nawet po ich zakończeniu. Zespół korepetytorów, posiadających kilkanaście lat doświadczenia bez problemu dobierze odpowiedni program, do oczekiwań i predyspozycji kursanta.

Kurs pozwoli swobodnie posługiwać się językiem niemieckim na płaszczyźnie zawodowej, a także w kontaktach biznesowych.

Nasz blog

Dzisiaj świętujemy niezwykłą siłę, mądrość i piękno - Światowy Dzień Kobiet!

Zobacz więcej

Niedziela Poniedziałek Wtorek Środa Czwartek Piątek Sobota January February March April May June July August September October November December
Miejsca u naszych lektorów znikają niczym świeże bułeczki! Zapraszamy chętnych na...

Zobacz więcej

Niedziela Poniedziałek Wtorek Środa Czwartek Piątek Sobota January February March April May June July August September October November December
Walentynki są czasem, gdy serca biją mocniej, a uczucia rozkwitają w pełni.

Zobacz więcej

Niedziela Poniedziałek Wtorek Środa Czwartek Piątek Sobota January February March April May June July August September October November December
Zobacz więcej wpisów