Loading...

Kurs grupowy z języka niemieckiego

Aktywne filtry

Wypróbuj nasze lekcje grupowe i odkryj przyjemność z nauki z innymi!

W opanowanie każdego języka trzeba włożyć niemało wysiłku, a niemiecki bynajmniej nie jest wyjątkiem. Poznanie wszystkich jego aspektów zajmuje bardzo dużo czasu i wymaga ciągłego skupienia. Ważne jest, aby uczeń odczuwał przyjemność z nauki, a nie tylko zmęczenie i ciężar presji. Na każdą osobę istnieje inny sposób, aby zaczęła czerpać satysfakcję z rozwijania swoich umiejętności. Na pewnych ludzi zadziała eksperymentowanie z różnymi sposobami nauki, na innych tworzenie własnych materiałów, dzięki którym szybciej przyswajają wiedzę, a na jeszcze niektórych po prostu najlepiej wpływa kształcenie się w towarzystwie. Lekcje indywidualne mają dużo zalet, ale nie są dla wszystkich. Jeśli wiesz, że brakuje Ci samodyscypliny, istnieje u Ciebie problem z zachowaniem regularności w nauce, nie masz motywacji bez rówieśników i szukasz bardziej ekonomicznej finansowo alternatywy, wypróbuj zajęcia w grupach w Zajączek Uczy. Oferujemy lekcje w niewielkich zespołach, gdzie skupiamy się na wysokiej jakości nauczaniu i tym, aby każdy uczeń był na tym samym poziomie co reszta ekipy. Prowadzimy zajęcia praktycznie dla każdej grupy – od dzieci po studentów, także gwarantujemy, że znajdziesz coś dla siebie!

 

Dlaczego zajęcia w grupie mogą być dla Ciebie najlepszym wyborem?

Niektórzy ludzie czerpią motywację z rywalizacji lub współpracy z innymi. W takich przypadkach lekcje grupowe mogą być dla nich bardziej odpowiednie niż indywidualne. Co więcej, są osoby dla których spotkania sam na sam z nauczycielem tworzą zbyt dużą presję psychiczną. Bardziej komfortowo czują się w grupie, gdzie uwaga nie skupia się tylko na nich i mogą dzielić się swoimi emocjami z innymi uczestnikami. Dodatkowo uczenie się w ekipie pomaga w budowaniu kreatywności i pewności siebie – interakcja z rówieśnikami czy osobami na tym samym poziomie językowym znacznie wspomaga rozwój wszystkich umiejętności społecznych.

Dlaczego akurat zdolności komunikacyjne? W grupie zachodzą różne procesy między członkami grupy jak współpraca, tworzenie pozytywnych relacji, czy rozwiązywanie problemów dzięki rozwiązaniom, które będą odpowiadać każdej osobie. Prócz tego, dzięki zespołowi można kształtować umiejętności kierownicze i przywódcze. Przyjmowanie roli lidera w różnych sytuacjach rozwija m.in. empatię i odpowiedzialność.

Zajęcia grupowe mogą być dla Ciebie idealnym wyborem, jeśli nie czujesz się pewnie na lekcjach indywidualnych i chcesz spróbować innego sposobu nauki. Między uczestnikami zawsze zachodzą pewne interakcje społeczne więc możesz uczyć się od innych osób, nie tylko od nauczyciela. Dodatkowo masz możliwość przyspieszenia rozwoju swoich umiejętności mówienia i słuchania po niemiecku poprzez najróżniejsze ćwiczenia, których wykonanie jest możliwe jedynie w kilka osób. Wszelkie debaty, gry językowe czy projekty pomagają i w nauce niemieckiego, i w rozbudowaniu własnych zdolności pracy zespołowej. Ponadto dzięki nawiązaniu znajomości można znaleźć nowych kolegów i ludzi o podobnych zainteresowaniach, zdobywając szanse na znalezienie przyjaciół na całe życie. W grupie ważna jest jednak przede wszystkim otwartość i chęć współpracy z innymi oraz aktywne uczestnictwo w zajęciach.

 

Poznaj ofertę i opcje naszych lekcji grupowych!

W Zajączek Uczy prowadzimy zajęcia dla praktycznie każdej grupy wiekowej, na różnym poziomie zaawansowania. Gwarantujemy, że z pewnością znajdziesz lekcje dla siebie! Może to niekoniecznie Ty, a Twoje dziecko pragnie rozpocząć naukę niemieckiego, aczkolwiek nie chce być sam na sam z nauczycielem? Nie ma problemu, na naszych lekcjach zespołowych dla dzieci uczymy się w kilkuosobowych ekipach, aby maluchy czuły się ze sobą pewniej. Ćwiczenia i materiał są dobrane do poziomu grupy i nie polegają na nudnych i trudnych zadaniach, tylko na interesujących grach, piosenkach i czytankach. Dbamy głównie o to, aby najmłodsi odczuwali z nauki radość i same, bez przymusu chciały dalej rozwijać swój niemiecki. Dodatkowo zajęcia odbywają się w przyjaznej atmosferze, bez ducha nieprzyjemnej rywalizacji, z opieką doświadczonego nauczyciela. Lekcje grupowe z niemieckiego dla dzieci mogą świetnie wpłynąć na rozwój języka i nauczyć umiejętności współpracy, komunikacji i interakcji z rówieśnikami.

Oprócz maluchów prowadzimy również zajęcia dla nowicjuszy. Jeśli marzysz, aby w pełni poznać ten wspaniały język, zdecydowanie powinieneś kliknąć w naszą ofertę grupowej lekcji niemieckiego dla początkujących. Zdobędziesz nową wiedzę i będziesz się mógł nią dzielić podczas najróżniejszych ćwiczeń grupowych z innymi uczestnikami. Dla wielu osób fakt, że uczą się z innymi ludźmi tak samo całkowicie zaczynającymi od zera może być ogromnym motywatorem do dalszego rozwijania swoich umiejętności. W spokojnym tempie nasi lektorzy wprowadzą Cię w świat słówek, gramatyki i zasad wymowy języka niemieckiego i sprawią, że zakochasz się w języku i kulturze Niemiec.

A może już poznałeś podstawy niemieckiego i chcesz rozwijać się dalej? W takim razie wypróbuj nasze lekcje grupowe dla średniozaawansowanych. Gwarantujemy przyjazną atmosferę i możliwość doskonalenia swoich umiejętności. Jeśli marzysz, aby uczęszczać na niemieckojęzyczną uczelnię, albo docelowo chcesz pracować w najlepszych firmach w Niemczech zdecydowanie warto zdobywać kolejne poziomy niemieckiego. Na lekcjach w Zajączek Uczy będziesz mógł pracować nad umiejętnościami mowy, pisma oraz słuchania poprzez angażujące ćwiczenia. W grupie masz możliwość praktyki z innymi uczestnikami poprzez przeprowadzanie dialogów z życia codziennego jak rozmowy w sklepie czy restauracji.

Natomiast jeśli jesteś już naprawdę zaawansowany i chcesz ze swoim niemieckim dojść do perfekcji zdecydowanie powinieneś wybrać nasze lekcje grupowe dla zaawansowanych. Czeka na Ciebie niepowtarzalna możliwość poznania innych osób o takim samym poziomie językowym co Ty i opcja przeprowadzania najbardziej głębokich i skomplikowanych dyskusji. Usłyszysz najróżniejsze akcenty i słownictwo używane przez innych ludzi, przez co zdobędziesz nowe doświadczenia. Nasz wykwalifikowany nauczyciel pomoże Ci w ulepszeniu Twojego niemieckiego do doskonałości, a dzięki obecności innych osób będziesz mieć dodatkową motywację do nauki. Oprócz tego, członkowie grupy mogą się wspierać i pomagać sobie nawzajem. Zespołowe lekcje języka niemieckiego dla zaawansowanych są idealne, jeśli chcesz przygotować się do trudnych egzaminów językowych, bądź certyfikatów.

A może szukasz innych lekcji dla siebie? Może rozglądasz się za korepetycjami, ponieważ czeka Cię matura? Nie ma sprawy, z myślą o takich uczniach przygotowaliśmy ofertę lekcji grupowych dla maturzystów. Podczas naszych zajęć spotkasz swoich rówieśników, co może być ogromnym wsparciem w okresie nauki do egzaminu. Prowadzimy lekcje efektywne w miłej atmosferze – zdajemy sobie sprawę, jak dużym stresem jest matura. Zapewniamy wsparcie nauczyciela, który przerobi z grupą wszelkie typy zadań oraz pomoże z każdym językowym problemem. Dbamy o gruntowne przygotowanie uczniów i zmniejszenie ich napięcia. Przygotujemy Cię zarówno do matury podstawowej z języka niemieckiego, jak i rozszerzonej – wraz z częścią ustną. Gwarantujemy, że po naszych lekcjach nic nie będzie Cię w stanie zaskoczyć na egzaminie.

Oprócz wszystkich powyższych kategorii, prowadzimy zajęcia dla jeszcze jednej grupy – studentów pragnących poznać bądź rozwinąć swoją mowę. Nie ma tu znaczenia czy miałeś niemiecki tylko w szkole średniej i zaraz potem go zapomniałeś, czy jesteś już doświadczony – chętnie pomożemy Ci w rozwinięciu swoich umiejętności. Każda grupa dobrana jest pod poziom językowy i będziesz posiadał w niej możliwość ćwiczenia z innymi osobami. Udoskonalisz swoje zdolności pisania, słuchania oraz mówienia i dzięki znajomości niemieckiego otworzysz sobie drogę do nauki i pracy w Niemczech.

 

Wybierz najlepsze lekcje grupowe na rynku!

Podsumowując, której kategorii nie wybierzesz gwarantujemy Ci efektywną grupową naukę poprzez ciekawe ćwiczenia z doświadczonymi lektorami. Mamy już setki zadowolonych klientów – dołącz do nich i zagwarantuj sobie sukces, wybierając nasze kursy grupowe!

Nasz blog

Wszystkiego najlepszego dla naszych najmłodszych uczniów!

Zobacz więcej

Niedziela Poniedziałek Wtorek Środa Czwartek Piątek Sobota January February March April May June July August September October November December

Dzień mamy 2024

Wszystkiego najlepszego dla Mam z okazji ich wyjątkowego święta!

Zobacz więcej

Niedziela Poniedziałek Wtorek Środa Czwartek Piątek Sobota January February March April May June July August September October November December
Życzymy udanej majówki i dużo wypoczynku!

Zobacz więcej

Niedziela Poniedziałek Wtorek Środa Czwartek Piątek Sobota January February March April May June July August September October November December
Zobacz więcej wpisów