Loading...

Dlaczego chcesz rozpocząć naukę języka niemieckiego? Dla nas odpowiedź na to pytanie jest bardzo ważna. Chcemy dopasować program nauki języka, optymalnie dostosowując go do Twoich indywidualnych potrzeb i oczekiwań. Sprawdzone metody, będące autorskimi technikami projektu Zajączek Uczy towarzyszą nam podczas zajęć każdego rodzaju, jednak to Ty i Twoje cele są naszym priorytetem i musimy wiedzieć, jak uczyć, aby skutecznie spełnić Twoje wymagania.

Materiały

Wszystkie materiały do zajęć przygotowywane są przez naszych lektorów. To oni, dzięki swojemu doświadczeniu są w stanie dopasować materiały dla każdego kursanta. Nie wymagamy podręczników, zeszytu ćwiczeń, ani płyt audio, dzięki temu oprócz opłaty za zajęcia kursanci nie ponoszą żadnych opłat.

Przed lekcją każdy kursant otrzymuje mailowo komplet materiałów, który pozostaje do jego dyspozycji przez cały czas trwania kursu, a nawet po jego zakończeniu.

Przebieg zajęć

Jeżeli jeszcze nie miałeś okazji brać udziału w zajęciach online i obawiasz się, jak wygląda nauka języka niemieckiego przez internet – wyjaśnimy wszystkie wątpliwości. Zajęcia odbywają się w bardzo komfortowy dla kursanta sposób. Wystarczy, że połączysz się z lektorem ze swojego ulubionego miejsca za pomocą programu Google Meet i lekcje nie różnią się wiele od tradycyjnej formy. Razem z lektorem widzicie siebie wzajemnie za pomocą kamery internetowej. Doskonale się słyszycie i rozumiecie. Macie również możliwość przesyłania sobie wzajemnie materiałów w aktualnym czasie oraz dzielenia się swoimi ekranami. Nauka języka niemieckiego online daje nieskończone możliwości, które może ograniczać jedynie kreatywność lektora, a naszym jej nie brakuje.

Lekcje z Zajączek Uczy dla dzieci

Nauka poprzez zabawę, dużo bodźców, ciekawostek i wyzwań – brzmi zachęcająco? Właśnie tak wygląda nauka języka niemieckiego przez internet z Zajączek Uczy dla najmłodszych kursantów. Nasi lektorzy starają się, aby lekcja języka niemieckiego w domu to był ulubiony moment dnia dla dziecka, a umiejętności językowe pojawią się bezboleśnie i pozostaną z dzieckiem na stałe.

Dzieci szkolne mają możliwość poprawienia oraz poszerzenia swojej wiedzy w zakresie, którym potrzebują, aby uzyskać satysfakcjonujące wyniki z przedmiotu „język niemiecki”.

Ciekawe i różnorodne materiały, a także nowoczesne programy aktywizujące dziecko podczas zajęć pozwolą zapomnieć o nudzie i uczyć się języka w najlepszy dla dziecka sposób – przez kreatywnie prowadzone zajęcia.

Zajączek Uczy dla dorosłych

Nie tylko dzieci lubią energiczne podejście i ciekawe zajęcia języka niemieckiego online. Dla dorosłych nasi lektorzy również przygotowują ekscytującą dawkę wiedzy i praktyki. Tutaj nie przerabiamy monotonnych książkowych dialogów, ale otwieramy się na praktyczne rozmowy życia codziennego, poruszamy aktualne tematy dotyczące sytuacji na świecie i w życiu prywatnym. Dostosowując zajęcia do poziomu wiedzy, uczymy się, utrwalamy i rozwijamy umiejętności w pożądanym kierunku. Języki branżowe, słownictwo specjalistyczne i inne wąskie dziedziny języka niemieckiego również zrealizujesz z Zajączek Uczy.