Loading...

Przygotowanie do Goethe Zertifikat

Aktywne filtry

Przygotowanie do Goethe Zertifikat | Zajączek Uczy

Z nami się nauczysz

Oferujemy solidne przygotowanie do następujących egzaminów:

 • Goethe Zertifikat A1
 • Goethe Zertifikat A2
 • Goethe Zertifikat B1
 • Goethe Zertifikat B2
 • Goethe Zertifikat C1
 • Goethe Zertifikat C2

Mówienie

Podczas lekcji uczymy i doskonalimy w szczególności takie umiejętności jak:

 • rozmowy na tematy dotyczące codziennych spraw, np. podróży, wizyty w sklepie, w biurze, w szkole, wakacje
 • odpowiadanie na pytania
 • płynne wyrażanie swoich opinii
 • konstruowanie własnych propozycje
 • przygotowanie samodzielnej prezentacji tematów dotyczącej życia codziennego i oraz płynne odpowiadanie na pytania związane z prezentacją
 • płynne, spontaniczne wypowiadanie się na każdy temat
 • skuteczne i swobodne posługiwanie się językiem niemieckim w kontaktach towarzyskich i społecznych, edukacyjnych bądź zawodowych
 • wyjaśnianie swojego stanowiska w sprawach będących przedmiotem dyskusji, rozważanie wad i zalet różnych rozwiązań
 • rozwiązywanie licznych praktycznych zadań egzaminacyjnych

Słuchanie

Ćwiczenie m. in. umiejętności:

 • słuchania komunikatów, krótkich wykładów, nieformalnych rozmów oraz dyskusji radiowych
 • wychwytywania głównych punkty wypowiedzi i ważnych szczegółów
 • rozwiązywanie licznych praktycznych zadań egzaminacyjnych

Pisanie

Liczne ćwiczenia doskonalące i utrwalające m. in. następujące umiejętności:

 • pisanie prywatnych i oficjalnych wiadomości mailowych
 • pisanie listów
 • pisemne wyrażanie swoich opinii w formie komentarza na forum
 • formułowanie jasnych, dobrze zbudowanych, szczegółowych, dotyczących złożonych problemów wypowiedzi
 • rozwiązywanie licznych praktycznych zadań egzaminacyjnych

Czytanie

Zdobywanie umiejętności i biegłości m. in. w:

 • czytaniu wpisów na blogach, e-maili, artykułów prasowych, ogłoszeń i pisemnych instrukcji
 • wychwytywaniu najważniejszych informacji, istotnych szczegółów oraz poglądów i opinii
 • rozrumienieniu szerokiego zakresu trudnych, dłuższych tekstów, dostrzeganiu także ukrytych znaczeń, wyrażeń pośrednich

 

Poznaj nas lepiej

Przygotowanie do Goethe Zertifikat w Zajączek Uczy

W Zajączek Uczy możesz solidnie przygotować się do egzaminów Goethe Zertifikat na każdym poziomie. Z naszymi doświadczonymi lektorami przygotujesz się gruntownie do każdej części egzaminu, zarówno pisemnej, jak i ustnej. Podczas lekcji w Zajączek Uczy poznasz dokładnie z jakich części składa się każdy egzamin a także jakie umiejętności są wymagane do każdej z nich. Nasi korepetytorzy dokładnie omawiają każdą część egzaminu, tak aby nic nie mogło Cię zaskoczyć i nie umknęło uwadze.

Lekcje przygotowujące do egzaminu Goethe Zertifikat poświęcone są m. in. zagadnieniom gramatycznym, czytaniu ze zrozumieniem, słuchaniu, pisaniu, a przede wszystkim gromadzeniu słownictwa i efektywnej nauce. Celem naszych lektorów jest skuteczna nauka, która nie opiera się na zapamiętywaniu teorii, a przede wszystkim praktycznym rozwiązywaniu licznych zadań. Naszym priorytetem jest bowiem, aby osoby, które kończą kurs wychodziły zadowolone z niego i uzyskiwały konkretne i satysfakcjonujące rezultaty.

 

Przygotuj się do Goethe Zertifikat razem z Zajączek Uczy!

Certyfikaty z języka niemieckiego to świetny sposób na wyróżnienie się na rynku pracy, albo w procesie rekrutacji na studia. Są oficjalnym potwierdzeniem Twoich umiejętności, a korzyści wynikające z ich posiadania są ogromne. Oczywiście zdobycie takiego świadectwa nie jest proste i wymaga mnóstwa ćwiczenia i pracy, ale przynosi równie dużo dumy, co satysfakcji. W Zajączek Uczy prowadzimy przygotowania do jednego z nich, bardzo popularnego certyfikatu Goethe Zertifikat. Można go zdawać na wszystkich poziomach zaawansowania, od A1 do C2. Jest to zdecydowanie przydatny dokument, dzięki któremu możesz znacznie wzbogacić swoje CV i łatwiej zdobyć atrakcyjne zatrudnienie. Pracodawcy chętnie wybierają osoby, które potwierdziły swoje językowe umiejętności. Oprócz tego, Goethe Zertifikat jest bardzo doceniany na przeróżnych uczelniach, zwłaszcza niemieckich. Niekiedy posiadanie tego certyfikatu jest wręcz wymagane i bez niego nie będziesz w stanie dostać się na wymarzony kierunek, wszystko zależy natomiast od zasad danego uniwersytetu. Zdecydowanie jednak warto starać się o Goethe Zertifikat, a polecamy przygotowywanie się do tego egzaminu wraz z Zajączek Uczy! Oferujemy zajęcia na wszystkich poziomach certyfikatu, dzięki czemu z pewnością znajdziesz coś dla siebie, nieważne jak bardzo jesteś zaawansowany!

 

Odkryj, jak wiele możliwości daje jeden dokument!

Jeśli jesteś początkującym i chcesz dopiero rozpocząć swoją przygodę z niemieckim to zdobycie Goethe Zertifikat z poziomu A1 jest świetnym wprowadzeniem do języka. Podczas nauki do egzaminu poznasz absolutnie wszystkie podstawy mowy, czytania oraz pisania i zdobędziesz pierwsze umiejętności komunikacji w nowej mowie. Jest to solidny fundament do dalszego rozwijania niemieckiego i starania się o certyfikaty na wyższych poziomach. Możesz sam się przekonać, jak wiele przyjemności daje efektywna nauka języka – wypróbuj zajęcia z naszymi lektorami.

Natomiast, jeżeli już posługujesz się niemieckim w stopniu zaawansowanym, Goethe Zertifikat otwiera Ci dodatkowe możliwości. Dzięki oficjalnemu potwierdzeniu swoich umiejętności zyskujesz duże szanse na zatrudnienie w najbardziej specjalistycznych dziedzinach, jak medycyna czy prawo, gdzie wymagana jest fachowa terminologia. Co więcej, dzięki certyfikatowi masz możliwość starania się o praktyki, jeśli jesteś na studiach. Staże w firmach są ogromną szansą na rozwój i nawiązanie nowych znajomości, które mogą bardzo się przydać w przyszłej karierze. Oprócz tego, z dokumentem potwierdzającym Twój poziom możesz swobodnie korzystać z najróżniejszych kursów, warsztatów czy szkoleń w niemieckojęzycznych krajach. Daje Ci to szansę na zdobycie kompetencji niezbędnych w danej branży.

Warto podkreślić, jak bardzo uzyskanie certyfikatu wpływa pozytywnie na samoocenę i buduje pewność siebie. Z racji tego, jak dużo wysiłku i zaangażowania to wymaga, tym większa jest radość i satysfakcja, kiedy ostatecznie uda się zdać egzamin. Zyskujesz nie tylko świadectwo, ale również umiejętności językowe przydatne w codziennym życiu oraz karierze, zwłaszcza jeśli docelowo chcesz mieszkać w Niemczech. Otrzymanie Goethe Zertifikat może być jednym z celów, który będziesz chciał spełnić. W Zajączek Uczy chętnie pomożemy Ci w przygotowaniach!

 

Zdobądź bez problemów wymarzony certyfikat!

Zdajemy sobie sprawę, jak wiele czasu i pracy wymaga nauka do egzaminu. Dlatego oferujemy lekcje, na których poznasz wszystkie potrzebne Ci wyrażenia i przećwiczysz niemiecki z zakresu pisania, mówienia i słuchania. Nasze zajęcia odbywają się w przyjemnej atmosferze z nauczycielami, którzy dostosowują materiał do Twoich potrzeb i są gotowi pomóc Ci z każdym problemem. W Zajączek Uczy dbamy, aby cały czas pozytywnie motywować swoich uczniów do osiągania jak najwyższych wyników. Nie czekaj i skontaktuj się z nami! Zdobądź z naszą pomocą swój pierwszy certyfikat!

 

Jak wyglądają zajęcia?

Zajęcia przygotowujące do Goethe Zertifikat są prowadzone w formie lekcji online, za pośrednictwem platformy Google Meets. Nasi korepetytorzy przesyłają każdemu swojemu uczniowi każdorazowo przed lekcją pakiet materiałów oraz link do zajęć, na wskazany adres mailowy. Następnie w ustalonym terminie zajęć, łączą się z danym uczniem. Zajęcia trwają 60 minut i są wypełnione niezliczoną ilością ćwiczeń praktycznych. W przypadku nieobecności ucznia, wystarczy, napisać lub zadzwonić do swojego lektora (nie później niż 4 godziny przed), wówczas opłacone zajęcia nie przepadają, a zostają odrobione w innym terminie lub po prostu przechodzą na kolejny tydzień. Najważniejsze! Nie obowiązuje limit godzin, w jakich można uczestniczyć, sami decydujemy ile lekcji chcemy wykupić i jak długo kontynuować językową przygodę w Zajączek Uczy.

Ze swojej strony oferujemy w szczególności pakiety:

Po zakończeniu każdego z pakietów, nic nie stoi na przeszkodzi, aby naukę kontynuować dalej. Wszystko zależy od Twojej motywacji. Więcej szczegółów można uzyskać wchodząc na naszą stronę, lub kontaktując się z nami drogą mailową, lub telefoniczną.

Nasz blog

Wszystkiego najlepszego dla naszych najmłodszych uczniów!

Zobacz więcej

Niedziela Poniedziałek Wtorek Środa Czwartek Piątek Sobota January February March April May June July August September October November December

Dzień mamy 2024

Wszystkiego najlepszego dla Mam z okazji ich wyjątkowego święta!

Zobacz więcej

Niedziela Poniedziałek Wtorek Środa Czwartek Piątek Sobota January February March April May June July August September October November December
Życzymy udanej majówki i dużo wypoczynku!

Zobacz więcej

Niedziela Poniedziałek Wtorek Środa Czwartek Piątek Sobota January February March April May June July August September October November December
Zobacz więcej wpisów