Loading...

Tworząc projekt, który już w swoich początkach połączył ludzi z pasją do języków, mieliśmy okazję rozwijać nasze umiejętności jako lektorzy tak, aby móc zaproponować naszym kursantom wszystko to, czego oczekuje się od zajęć językowych. Sami wiemy, jak nie powinny wyglądać zajęcia i jakie mogą być, aby nie tylko skutecznie nauczać, ale również zarażać własną pasją i pozytywną energią.

Wszyscy razem i każdy lektor z osobna jest otwarty na różne wyzwania, które stanowią dla nas podstawę do tworzenia strategii nauczania w różnych celach i dla wielu potrzeb. Nawet najcięższe tematy językowe nie stanowią problemu, kiedy posiada się chęci i zaangażowanie na naszym poziomie.

Zawsze punktualni i cierpliwi dla naszych kursantów z przyjemnością obserwujemy podnoszący się poziom wiedzy i umiejętności. Wspieramy, doradzamy i prowadzimy w odpowiednim kierunku, otwierając przed uczniami nowe możliwości: pracy, nauki, budowania międzynarodowych przyjaźni. To cel i efekt naszej pracy, który motywuje do codziennej pracy i ciągłego rozwijania się oraz doskonalenia.

Co charakteryzuje naszych lektorów?

  • Doświadczenie - Pozwoliło nam sprawdzić skuteczność autorskich programów kreatywnego nauczania, które z sukcesem wdrażamy od marca 2021 roku.
  • Umiejętności - Posiadamy odpowiednią wiedzę, ale również dużą praktykę w wykorzystywaniu języka niemieckiego, dzięki temu wiemy czego i jak nauczać, aby nie była to kolejna nieprzydatna, wykuta na pamięć informacja, a realna kompetencja.
  • Pasja - Bez podejścia z pasją ciężko jest skutecznie wykonywać jakąkolwiek pracę. Nam pasji do języka nie brakuje, a napędzają ją rezultaty i energia naszych kursantów.
  • Energia - Koniec dnia nie musi być nużący i leniwy. Przynajmniej kilka wolnych chwil poświęć na samodoskonalenie, a jeżeli uważasz, że nie masz siły – nasi lektorzy podzielą się swoją energią i wspólnie odniesiecie małe sukcesy.
  • Optymizm - Nie da się. Nie umiem. Nie zapamiętam. Nie! Takie argumenty do nas nie przemawiają. Dlaczego? Dlatego, że zawsze należy patrzeć optymistycznie na swoją przyszłość i podchodzić z entuzjazmem do nowych zadań i wyzwań. I dlaczego jeszcze? Bo wiemy, że się da, że się nauczysz i że zapamiętasz – jak wielu naszych już niemieckojęzycznych kursantów.
  • Cierpliwość - Nigdzie nam się nie spieszy i nigdzie nie pędzimy. Uczymy się w Twoim tempie, odrobinę motywując i zagrzewając do nauki. Taka nasza rola, ale na cierpliwość i całkowite wsparcie lektorów Zajączek Uczy zawsze możesz liczyć.
  • Skuteczność - Skuteczność potwierdzają jedynie nasi kursanci. Obecni – mówiący o swoich mniejszych i większych sukcesach oraz byli – chwalący się osiągnięciami w kraju, firmach międzynarodowych, a także Ci, którzy wyjechali praktykować język na obczyźnie.